1760 bibliotek w akcji! - wrzucajcie relacje filmowe!

Trzymamy kciuki za Wasze Noce Bibliotek! Odbywa się ich w całej Polsce dokładnie 1758! Dziękujemy!

Mamy nadzieję, że połączycie się z nami w godz. 19.00 - 20.00 na uroczystą inaugurację, wspólne czytanie wiersza "Wierszowiązałki" i występ kabaretu Hrabi.

Zachęcamy też do dodawania już dziś, najlepiej na żywo, filmowych relacji z tego, co się u Was dzieje.

Jak to zrobić? Bardzo prosto.

Po zalogowaniu do serwisu nocbibliotek.org wchodzicie w zakładkę "Zawartość" i klikacie "Dodaj treść". Z listy wybieracie "Relacja wideo". Wpisujecie tytuł (z nazwą biblioteki). a następnie w polu "Link do wideo" wklejacie link do swojej relacji na żywo czy filmiku z Facebooka lub Youtube'a.

Wasz filmik pojawi się na stronie: nocbibliotek.org/transmisje Dodaliśmy tam już kilka Waszych świetnych zaproszeń. Czekamy! Chcemy połączyć się z kilkoma bibliotekami po 19.00.

A jak już nieco odpoczniecie po gorączce czytelniczej nocy, czekamy na Wasze opisy wydarzeń na stronie: nocbibliotek.orgby mogły ją poznać inne biblioteki z całej Polski, a my zainspirować się w kolejnej edycji akcji.

Jak umieścić relację z Nocy Bibliotek na stronie akcji?

Również mało skomplikowane ;) Po zalogowaniu się na konto biblioteki (utworzone podczas rejestracji: nocbibliotek.org/logowaniegdy zapomnieliście hasła, wystarczy kliknąć powyżej: "Prześlij nowe hasło"), należy w górnym pasku kliknąć po kolei:

Zawartość > Dodaj treść > Relacje 2019 i otworzy się okno do umieszczenia relacji i zdjęć.

Proponowany schemat relacji

Tytuł: Nazwa biblioteki (z nazwą miejscowości)

Treść: Opis konkretnych pomysłów zrealizowanych w bibliotece - co się sprawdziło, co ew. warto poprawić.

Wrażenia Wasze i czytelników (mile widziane cytaty).

Dołączajcie zdjęcia, wrzucajcie filmy (pamiętając o prawie autorskim).

Czekamy i obiecujemy twórcze wykorzystanie tych oświadczeń w kolejnych edycjach!